Zwiedzam światDane:
Odtworzeń: 104319
Czas: 7m 37s
Opinie: 2247
Reakcje: 150
Opis: Subskrybuj Kosmiczne Opowieści! Na całym świecie znajdujemy niesamowite budowle sprzed tysięcy lat. Wiele z nich jest położonych w Azji, która skrywa w sobie wiele tajemnic. Jedne z najciekawszych starożytnych konstrukcji znajdują się na terytorium C .

- To wary przedpotopowe, schrony przed resetem, powodzią i katastrofą
- Te równe ślady pozostawiła pewnie maszyna ktora ryła skałe. A po co ? Może magazyny .
- Moim zdaniem take, https://hurtowniarajstop.pl/ , mam nadzieje że znajdziecie tu informacje.
- Nie wiemy co znaleźli, wiemy tylko że udostępnili nam kawałek do zwiedzania a resztę zataili.. skurwysyny !
- Zajefajny odcinek. Zrób odcinek pokazujących więcej takich podziemnych kompleksów!
- Jak dla mnie to schron. Może wiedzieli ze zbliża się jakiś kataklizm lub chronili się przed jakimś atakiem i po prostu się do tego przygotowali. Podobne struktury są na Malcie i w kilku innych miejscach na ziemi. Ludzie drążyli cale miasta pod ziemia nie bez powodu. Wkurza mnie gadanie o tym ze są to świątynie, bo z pewnością tak nie jest! Według pseudo naukowców każda starożytna budowla musi być świątynią lub miejscem kultu?! Może własnie dzięki takim miejscom jak to ludzie przetrwali uderzenie meteorów, asteroid czy innego zagrożenia! Tak na prawdę nie wiadomo ile takich niespodzianek jest jeszcze pogrzebane pod ziemia?
- to nie slady dłuta tylko kombajnu wyglada tak jak by dzisiejsze kombajny gornicze
- Ogień -> pochodnia -> światło
- A co jeżeli te jaskinie były schronami dał cywili w razie niebezpieczeństwa ale nie było potrzeby ich użytku? 🤯🤯
- Trafiłem dopiero niedawno na ten kanał i zacząłem oglądać po kolei wszystkie filmy od początku i powiem szczerze, że po obejrzeniu tego to mi szczęka opadła. To już nie jest jakaś tam budowla tylko wydrążony obiekt w skałach z laserową precyzją. Przecież naukowcy i archeolodzy chyba sami nie wierzą w to co mówią o używaniu prymitywnych narzędzi jak dłuto, no bądźmy ludzie poważni, przecież samo wyobrażenie sobie prac w taki sposób i popatrzenie na efekt na samych zdjęciach wywołuje salwę śmiechu jak niedorzeczne jest pierdolenie o prymitywnych narzędziach. Muszę się koniecznie tam wybrać żeby zobaczyć to na własne oczy
- Patrząc na budowle megalityczne rozsiane po całej Ziemi, można pokusić się o wniosek że mieli oni jakiś sposób zmiękczania skał.
- Zapytac Zalewskiego. On zna odpowiedz na kazde pytanie. Pewnie juz tam znalazl sferulki.
- Może schron na przebiegunowanie ziemi lub przed najazdami .Z wyrobiska mieszkańcy uzyskiwali budulec dla okolicy ,a samo wyrobisko ma nadaną logiczną architekturę a nie jakiś bajzel . Tak że wygląda ze ktoś rządził i myślał wszechstronnie po gospodarsku .
- Czytałam, że groty służyły do przechowywania ciał cesarzy, wszyscy obecni którzy uczestniczyli w podróży, zostawali uśmiercani i kiedy nadszedł astrologiczny czas cesarskiego pochówku, nie zostawiano najmnieszego śladu w takiej grocie, jak również już nikomu nie służyla. tylko jedyny raz dla cesarza z ówczesnej dynastii
- Te jaskinie to byly bunkry atomowe .
- To sa pozostalosci po atlantach.
- Wydaje mi się, że używali ognia w celu oświetlenia
- a tu dowiadujemy sie ze pochodzimy od skosnookich lol filmik wczesniej mowiles ze od babajow . a artefakty sprzed 140 mln lat m.in z europy?
- Na ślepo lecieli drążąc jaskinie... Ewidentnie widać slady maszynowe.
- Super! Oglądam kążdy odcinek z zapartym tchem.
- Po pierwsze nie słupy tylko "filary " nie sufit tylko "strop " - nic nie powiedziałeś komu 30metrowe komnaty , wygląda na uławicenie jakiegoś pokładu rudy lub innego złoża , ale taki gościu co na strop mówi sufit mało co rozumie .